Нове обладнання Франківська

PDF Друк
Четвер, 17 серпня 2017, 16:10

Кожне місто намагається робити все, щоб жителям було комфортно та зручно. Проте не завжди на це є гроші та спеціальне обладнання, але тепер на одну проблему стане менше. Тепер в Івано-Франківську є три новітні машини та обладнання для прочистки каналізаційних мереж. 16 липня відбулася їх демонстрація, де всі присутні змогли побачити, як працює система, як все відбувається. Тому можна сказати, що все пройшло успішно, адже всім сподобалось.

Дана машина та техніка дозволяє якісно та без розкопок проводити ремонт каналізаційних труб, а ще з її допомогою можна проводити їх очистку. Результат від такої очистки значно кращий, ефект зберігається надовго. Отже, можна з радістю користуватись та отримувати користь від системи.

А також вона зручна тим, що монтується всього за дві хвилини і роботу з очистки цілої системи тепер може виконувати одна людина. Автівки мають ще й пульт, яким включається всі інші функції машини. А процес очистки каналізації тепер триває всього десять хвилин. Сьогодні розпочали роботу із заміни каналізації на вулиці Тролейбусній, 2, 4, 4, 12, 14 і до вулиці Хіміків. Тож тепер після ремонту жителі будинків зможуть забути про воду у підвалах.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...