Збори дітей в школу

PDF Друк
Вівторок, 08 серпня 2017, 17:02

Зовсім скоро діти підуть до школи, літо наче нещодавно починалось, і от вже закінчується, ще трішки залишилось до осені. Всі діти намагаються ці дні провести якнайкраще, щоб розважитись на весь рік вперед. Проте потрібно пам’ятати, що до школи також потрібна підготовка, як розумом, думками, так і грошима. Сьогодні Карітас Івано-Франківськ зібрав місцевих журналістів, аби розповісти про перший тиждень благодійної акції «Перший портфелик-2017». До акції долучилися діти франківської школи № 5 під керівництвом класного керівника Ольги Вірастюк. Вони вирішили укомплектувати портфель для однієї дитини. Батьки розуміють, якщо робити це самотужки, то суттєво б’є по кишені, а якщо разом, виходить недорого.

Тому варто всім готуватись до того, що в школу потрібна канцелярія, одяг. Тому це додаткові витрати, але без них ніяк, адже всім дітям це потрібно та обов’язково. Можна купувати щось дорожче, щось дешевше, але все одно витрат повністю не оминути.

Директор Карітасу о. Володимир Чорній наголошує, що церква в особі Карітасу надає можливість людям чинити милосердя, допомагаючи дітям. Наразі до Карітасу надійшло 4100 гривень благодійних внесків. Однак, цих коштів замало, аби зібрати до школи понад 300 дітей.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...