Машини майже загорілись

PDF Друк
Понеділок, 07 серпня 2017, 12:12

Пожежі Франківська досить часто знаходяться в квартирах, або там, де суха трава. Але бувають й інші випадки, які дуже небезпечні: коли горить транспорт. Це стається також досить часто, таке майно шкодиться досить швидко, що неприємно для людей. Тому потрібно бути уважним та їздити на огляд регулярно, щоб вогонь не знищив авто.

Майже сталась катастрофа 5 серпня о 19.29 м. Галич, автодорога Мукачево-Львів. Там відбулось коротке замикання електропроводки без подальшого горіння в моторному відсіку пасажирського автобуса NEOPLAN. Якби було горіння, то могли постраждати всі пасажири та водій, які були в автобусі. Тому потрібно дуже обережно їздити, щоб уникнути пожеж та інших нещасних випадків. Тим більше, якщо водій автобусу відповідає ще за всіх пасажирів всередині. Потрібно регулярно все перевіряти, щоб машини були справні.

Така ж сама ситуація сталась і в легковому автомобілі. Все це дуже небезпечно, тому потрібно уважно дивитись та слідкувати. О 19.29 в Івано-Франківській області с. Микитинці сталось коротке замикання електропроводки без подальшого горіння  в моторному відсіку легкового автомобіля   Daewoo Nexia. Водій отримав сильний переляк, але добре, що обійшлось лише цим.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...