В ДТП постраждав велосипедист

PDF Друк
Четвер, 03 серпня 2017, 12:43

Люди повинні бути дуже обережними на дорозі, і не лише водії, але й всі решта, адже вони також можуть привести до аварії. Тому всім необхідно спостерігати за тим, що навколо, щоб не втратити життя або здоров'я. У середу, 2 серпня, в Івано-Франківськ на вулиці Целевича 22-річний велосипедист зіткнувся з автомобілем «Hyundai Accent», під кермуванням 35-річного жителя села Загвіздя. Ця аварія сталась досить раптово, ніхто не встиг зреагувати на подію, тому постраждали люди.

Внаслідок наїзду велосипедист отримав травму у вигляді забійно-рваних ран обличчя та був доставлений до травмпункту Івано-Франківської МКЛ-1. Поранення не дуже значні, тож певно, що водій понесе мінімальне покарання, але це вже моральна травма на все життя. Небагато з велосипедистів знову сідають за кермо після такого. Тому потрібно бути обережними та не розвивати високу швидкість, щоб не постраждати самому та не нашкодити іншим.

Також велосипедисти часто кажуть, що їх не поважають на дорозі, не пропускають та навмисне штовхають. Цього робити не можна, адже на боці велосипедиста буде стояти закон. Тому варто відноситись з повагою до всіх учасників дорожнього руху.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...