Затори в Франківську

PDF Друк
Четвер, 03 серпня 2017, 12:42

Кожен купує машину, щоб мати змогу швидко та комфортно дістатись в потрібне місце. Але не завжди відбувається, як хотілось би. Бувають різні обставини, які перешкоджають комфортній доставці. У четвер, 3 серпня, Івано-Франківськ, тобто вулиці Галицька, Василіянок, Набережна опинилися в заторах. Про це повідомляють мешканці міста у соцмережах. Всі вони б’ють тривогу, адже не можуть дістатись до потрібного місця, час обмежений.

А вся справа в тім, що ще вночі на мості через Бистрицю сталася ДТП, а транспортний засіб і досі там. В результаті вулиці Галицька, Василіянок, Набережна – в заторах, купа людей не встигають на свої рейси на автостанцію №2, запізнюються на роботу та у справах. Чому досі не приїхав евакуатор та не забрав автомобіль, який так заважає жителям міста. Франківськ – невелике місто, тому тут люди не звикли до таких заторів та не враховують це при плануванні часу.

Окрім того, рух автомобілів ускладнюють дорожники, які саме зараз ремонтують міст через Бистрицю Солотвинську.

Якщо вам потрібно дістатись до якогось місця, то краще оминайте ці вулиці сьогодні й можливо завтра. А далі, як всі сподіваються, ситуація нарешті зміниться.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...