Тендер на викачування фільтратів

PDF Друк
Середа, 19 липня 2017, 10:43

В Івано-Франківську будуть перевозити фільтрат. Це досить значна робота, на яку потрібно працівників. Таку роботу виконують різні компанії, проте потрібно обрати, тому комунальне підприємство «Полігон ТПВ» Івано-Франківської міської ради оголосило тендер на послуги з відкачування та перевезення фільтрату. Всі охочі могли подати заявку та спробувати себе в конкуренції з іншими компаніями. Це принесе хороший заробіток.

Найнижчу ціну на торгах запропонувало ТОВ «Шляхбуд-ІФ» (м.Івано-Франківськ) - 1,295 млн. гривень. Підприємство повинно вивезти з полігону ТПВ у Рибному 20 тис. кубометрів фільтрату до кінця 2017 року. Тендерний комітет планує укласти договір з ТОВ «Шляхбуд-ІФ». За даними ЄДРПОУ, засновником ТОВ «Шляхбуд-ІФ» є житель Івано-Франківська Лучко Ігор Миколайович.

В області є озеро з фільтратом, який потрібно викачати. Це робота нелегка, потребує техніки та людей, які розуміються в цьому. Тому влада шукала таких.

«Ми хотіли знайти тих, хто максимально якісно та дешево це зробить. Адже таке велике замовлення потрібне всім фірмам. Тому оголосили тендер, в якому вже є переможець. Спробувати могли всі, хоч подавали заяву небагато», - розповідає представник компанії.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...