Замінували вокзал?

PDF Друк
Понеділок, 17 липня 2017, 13:41

В Івано-Франківську близько 23:15, 16 липня, правоохоронці отримали повідомлення про замінування залізничного та автовокзалу. Звідти одразу відвели всіх людей, вони були налякані та шоковані, проте більшість підозрювали, що нічого немає. На місце події приїхали вибухотехніки, правоохоронці з Нацполіції та СБУ. Вони довго працювали, шукали щось, що могло б бути схожим на вибуховий пристрій, проте нічого не знайшли. Тепер працівниками правоохоронних органів проводяться заходи, щодо встановлення особи, яка повідомила про замінування.

Людина, яка дала таку хибну інформацію буде покарана, якщо це було навмисне, адже на це витрачені серйозні сили, тому такі жарти закінчаться для когось сумно.

«Таке чинити не можна, хибна інформація, яка сколихнула серйозні служби. Витрачені сили та час. Це не жарти, тому якщо немає доказів, то краще не телефонувати. Звісно, якщо є підозрілий предмет, який був схожий на бомбу, то потрібно дзвонити, а якщо це просто жарт, то людина буде покарана. Такі жарти точно нічим добрим не обертаються, тим більше для людини, яка це зробила. Її покарають та більше не буде бажання так жартувати», - діляться правоохоронці.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...