Наслідки вітру в Франківську

PDF Друк
Субота, 15 липня 2017, 09:25

На Заході зараз вирують дощі та шквали, було навіть штормове попередження в декількох містах. Це важко та неприємно для людей. До того ж інколи страждає техніка. До надзвичайників надійшло повідомлення про те, що по вулиці Бачинського в м. Івано-Франківську між буд. 1 та 3 над торговим МАФом на висоті 5 метрів внаслідок поривів вітру втратив фіксацію рекламний щит розміром 3?3м. Він майже впав, проте повністю зняти його було неможливо у зв’язку з поривами вітру. На щастя, ніхто не постраждав, хоча міг би.

Рятувальники за допомогою висувної драбини провели заходи щодо фіксації щита за допомогою в’язального дроту. Вони змогли знову покласти щит на таке місце, де він буде триматись довго та впевнено, тому можна покластись на нього та при наступному вітрі він повинен витримати все.

Дощ та вітер наніс багато шкоди, попадали дерева, обірвали провід, комусь на машину попадали гілки. Все це дуже неприємно та ніхто не хоче бачити такі наслідки, проте природа непідвладна та можна лише зробити максимум, щоб вона не нашкодила майну. Люди повинні спостерігати за погодою та по можливості не виходити на вулицю в такі буревії, адже можна отримати сумні наслідки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...