В Івано-Франківську шукають донора

PDF Друк
П'ятниця, 30 червня 2017, 14:12

В житті кожної людини може трапитись біда. Це не оминає нікого та інколи хворіють та помирають інші люди. Коли це дорога близька людина, то хочеться зробити все можливе, щоб допомогти, проте не завжди щось залежить від цього бажання. Так сталось і в одній родині, де хлопчик почав сильно хворіти, йому зараз потрібна допомога. Потрібна кров від чоловіків віком від 25 до 45 років. Група крові – ІІ (друга), резус не важливий. Проте варто спочатку зателефонувати 095 869 45 80 Уляна (мама). З собою мати паспорт. Дитина перебуває на лікуванні в Онкогематологічному відділенні Івано-Франківської ОДКЛ.

У хлопця тяжка ситуація. Андрій вже сім років бореться за своє життя. В 2010 році Андрію був поставлений діагноз Синдром Неймеген, внаслідок якого імунітет був низький. Під час лікування синдрому Андрію занесли гепатит, який вдалось вилікувати. А нещодавно перенесена вітрянка складної форми спровокувала біль в шиї. Все це дало жахливі наслідки, з якими можна боротись, проте без допомоги не обійтись. Адже також поклали діагноз – лімфома.
Не можна залишатись байдужими до таких проблем, адже у кожної людини є кров на здачу, і проблема може торкнутись колись і вас.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...