У Франківську пройшов захід в рамках проекту «Українцем бути круто»

PDF Друк
Вівторок, 01 липня 2014, 19:03

Днями на початку пішохідної частини вулиці Незалежності (біля стоматологічної поліклініки) відбувся перший показ авторських вишиванок «Український колорит» в рамках проекту «Українцем бути круто».Днями на початку пішохідної частини вулиці Незалежності (біля стоматологічної поліклініки) відбувся перший показ авторських вишиванок «Український колорит» в рамках проекту «Українцем бути круто».

Показ авторських робіт майстрів-любителів, які особисто та зі своїми родинами демонстрували свої авторські роботи, організували КП «Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр» та управління сім’ї, молоді та гендерної політики міськвиконкому.

Протягом двох годин близько 40-ка любителів вишивки, по справжньому народних майстрів, пройшлися разом зі своїми родинами імпровізованим подіумом, прикрашеним стилізованим під рушник щастя банером, адже професійних моделей на святі «Українського колориту» не було. Понад 60 оригінальних вишитих виробів у номінаціях: «Вишиті сорочки», «Вишиті плаття», «Вишиті костюми», «Сімейні вишиванки», «З бабусиної скрині» та «Дитячі вишиванки» продемонстрували любителі вишивки.

Музичний супровід імпровізованого дефіле здійснював гурт «Франко-бенд», який потішив присутніх українськими мелодіями у музичними паузах.

Як зазначають організатори проекту «Український колорит» з КП «ІФМРІЦ», цей проект має ще раз показати, що традиції української вишивки не лише не загублені, але й активно продовжуються нашими сучасницями-майстринями. Український колорит пасує до усього – до дитячого і дорослого одягу, який традиційно оздоблювали за допомогою вишивки, до взуття, до модних нині аксесуарів. Адже вишити можна не лише сорочку чи сукню, оздобити вишивкою можна абсолютно усе – навіть футболку або чохол до мобільного телефону чи іншого модного гаджета.

Таке любительське дефіле в рамках започаткованого ще навесні цього року проекту «Українцем бути круто» покликане ще раз довести, що вишивка ніколи не втрачає актуальності, а український колорит завжди буде модним.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...