“Лімниця” зустрічає дітей зі Сходу

PDF Друк
Четвер, 29 червня 2017, 17:09

Дітки ще не зовсім розуміють ситуацію, яка на Сході, проте вони вже бачать, як відносяться до діток звідти. Тому аби підтримати їх, показати, що не цураються «своїх» організували зустріч дітей зі Сходу в Івано-Франківську.
Цьогоріч вони продовжили практику минулого літа, коли вже приймали школярів з Волноваського району в міському таборі. Цього року знову запросили дітей на табір, проводять з ними весело час та граються разом. Для них організували також спеціальні майстер-класи, уроки. Все це розвиває дітей та підтримує їх.

«Ми раді приймати у себе цих дітей, адже до них погано відносяться. Ми б не хотіли, щоб з нами таке трапилось, розуміємо, що діти всі однакові, і потрібно любити всіх. Тому коли ці діти приїхали в табір ми зраділи, що з'являться нові друзі та з задоволенням з ними проводили час. Для нас завжди в таборі організовують різні заходи, ми проводимо час з користю, що дуже подобається батькам. Думаю, і цим дітям буде також весело і вони відволічуться від проблем, адже хоч вони ще такі малі, але вже знають несправедливість життя, злість людей та біду. Нехай хоч тут трішки відпочинуть, побудуть в таборі, де їх чекає любов і підтримка», - розповідають дітлахи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...