Пожежі на Прикарпатті

PDF Друк
Середа, 28 червня 2017, 15:27

Минулої доби на території Івано-Франківської області виникло шість пожеж. Це дуже велика цифра за такий короткий строк. Тому пожежники попереджають, що потрібно бути уважними та мати вдома чим потушити мінімальний вогонь.

27 червня о 12:57 в селі Креховичі Рожнятівського району виникла пожежа нежитлового будинку. Там не було нікого, проте люди, які знаходились поруч побачили дим та викликали пожежників. Вогнем пошкоджено будинок, який тепер потрібно буде реставрувати, адже пошкоджена досить велика площа. Причина виникнення пожежі встановлюється, на місці працюють також і поліцейські, які шукають причини.

О 13:17 в селі Озеряни Тлумацького району сталася пожежа в господарській споруді. Вогнем знищено покриття, 1.5 т грубих кормів. Попередня причина виникнення пожежі - коротке замикання електропроводки. Потрібно, щоб проводка була завжди в справному стані, не допускати її до поганого стану, а завжди слідкувати та перевіряти. Тоді зменшиться ризик замикання.

Минулої доби рятувальники Прикарпаття 4 рази виїжджали на ліквідацію загорянь сміття в місті Бурштин, в селі Старі Кути Косівського району, містах Надвірна та Івано-Франківськ. Це справа рук зловмисників, часто неповнолітніх, яким кортить пригод та видовищ, то вони замалюють смітники та чекають пожежників.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...