Вантажівка з помиями перекинулась

PDF Друк
Понеділок, 26 червня 2017, 18:45

На дорозі «Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль», біля села Зелена Бучацького району автомобіль «КАМАЗ» вилетів на узбіччя дороги й перекинувся. Проблема в тому, що в вантажівці були помиї. Вони всі вилились на дорогу на узбіччя. По всьому району розійшовся жахливий сморід. Навколо немає чим дихати. На щастя, в ДТП лише пошкодився автомобіль, водій не постраждав.

Пожежні вантажівки змили дорогу, але запах ще залишився. Поки все змило на узбіччя, там дерева та трава отримали жахливий удар, адже те, що віз водій було жахливим. Тепер це все посеред дороги. Добре, хоч допомогли пожежники, бо без них все було б взагалі сумно. Тому зараз хоч і залишився трішки сморід, проте через декілька дощів його там не буде.

«Я їхав позаду, бачив як машину почало трішки кидати в бік, а потім вантажівка перекинулась. Не знаю, що сталось у водія, адже з ним наче все було добре. Ми побачили всю картину, адже весь вміст його машини був на дорозі. Ми викликали поліцію та пояснили ситуацію, а вони домовились з пожежниками, які допомогли все зробити. Добре, що так, адже інакше сморід був би жахливий, і що найстрашніше, що авто за колесами несли б цей сморід до своїх гаражів та дворів», - розповідає свідок.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...