Продавець картоплі в центрі міста

PDF Друк
П'ятниця, 23 червня 2017, 16:19

В кожному місті є стихійні ринки, на яких прямо на вулицях продають різні товари, харчові продукти. Поліція бореться з цим, проте не завжди успішно. Тому все одно підприємці знаходять собі місце та торгують. Це відбувається зазвичай в мікрорайонах, неподалік від ринків. Проте цього разу жінку, яка продавала картоплю побачили на центральній вулиці Івано-Франківська. 23 червня під приміщенням магазину  “Філателія” продавала молоду картоплю мешканка Тисменицького району.

Жінка розповіла, що картопля з її городу, що в селі Миловання. Коштує 12 гривень за кілограм. Такий підприємницький підхід привів її прямо в центр міста. Жінка подумала, що там більше людей зможуть побачити та купити її товар. Проте люди лише фотографували та сміялись.

Думки на рахунок таких ринків різні: одна сторона вважає, що пенсіонери не мають грошей і вимушені заробляти так, а інші вважають, що це безвідповідально зі сторони держави допускати таке, адже товар не перевірений. Продукти харчування часто лежать прямо на землі, поруч ходять люди та собаки, також не рідко можна побачити картину, як продавці відганяють голубів, які переносять інфекцію, а люди це потім купують та їдять.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...