Зупинімо вирубку лісів

PDF Друк
Четвер, 22 червня 2017, 19:32

Україна славиться гарними лісами, проте їх з кожним днем стає все менше. Є люди, які законно вирубують дерева, але більшість не таких. Івано-Франківці стурбовані масовою вирубкою лісу. Ліс не лише вирубують, але й майже не відновлюють. З цього приводу сьогодні відбулась зустріч з головним лісничим "ДП Івано-Франківськ лісгосп"  Адамчуком Петром Івановичем.  З ним обговорювали те, що потрібно садити нові дерева, які будуть підростати та заміняти минулі, адже дуже багато дерев зрубано, ділянки залишаються порожніми, потрібно це змінювати, інакше країна залишиться без дерев.

З 26 червня постійно чинна комісія при Івано-Франківському ОУЛМГ "По відновленню лісових культур", в яку входять активісти ГО "Івано-Франківська громадська обласна рада",  буде здійснювати позапланові виїзні перевірки по ДП «Івано-Франківськ лісгосп". Адже багато людей вирубують незаконно ліси, потрібно це зупинити, бо хтось заробляє, проте нищить екологічний стан області та країни.

Перевірятимуть досить багато лісництв, і це добре, адже бажаючих заробити є надто багато. Потрібно це припиняти, якщо хочемо мати гарну територію та чисте повітря. Це важлива частина життя.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...