Помиї в підвалах Франківська

PDF Друк
Вівторок, 13 червня 2017, 10:23

В Івано-Франківську ситуація зараз нічим не краща ніж у Львові. Проте тут хоч і немає куп зі сміттям, проте смороду вистачає і без нього, а вся справа в тім, що немає порядку з каналізаціями. Франківці вимагають, щоб мер вплинув на комунальників та посприяв вирішенню проблеми. Підвали їхніх будинків затоплені каналізаційними відходами. Там антисанітарія, бігають щури, так розповідають жителі будинків. Так неможливо жити, адже сморід стоїть жахливий, в під’їзд зайти неможливо, а комунальники розводять руками. Тож розлючені жителі міста прийшли з цим питанням до мера.

Щоб Руслан Марцінків не вважав їхню заяву пустослівною, одна з мешканок принесла меру подарунок – 3-літрову банку з каналізаційною водою. Жінка принесла, щоб мер оцінив запах їхнього життя. І тепер і в міській раді залишилось трішки цього смороду.

Руслан Марцінків пообіцяв вирішити проблему за рахунок депутатських коштів – з Сергія Абрам’яка та Сергія Гаєвського знімуть по 70 тисяч на ремонт каналізації. Обіцяли залучити й МІУК. Жителі зраділи цим словам, проте ще не зовсім вірять в них, адже влада часто обіцяє, проте нічого не робить, але вони сподіваються, що в мера залишаться спогади про банку, і він зробить все можливе, щоб усунути проблему.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...