У Франківську «безліс»

PDF Друк
П'ятниця, 02 червня 2017, 13:42

Зараз екологія не в найкращому стані, проте це все вина людей, до того ж шкодити вони не припиняють. Кожного дня роблять щось нове для шкоди нашій Землі. Особливо гостро стоїть проблема з вирубом дерев. Проте це не припиняється і в Україні, наприклад, з Івано-Франківської  області продовжують масово вивозити ліс. Постійно підприємці наймають робітників, щоб ті вирубували дерева та можна спостерігати кожного дня, як по коліях їдуть потяги з деревами.

Фото з великою кількістю завантажених лісом вагонів опублікували в спільноті «Я люблю Івано-Франківськ». Це обурило людей, багато хто каже, що такі справи потрібно передавати в поліцію, проте навіть якщо люди вивозять ліс законним шляхом, то питання вже не до них, а до влади, яка дозволяє робити таке з карпатськими лісами. По Україні досить багато лісів, проте якщо так будуть продовжувати вирубувати, то не залишиться нічого.

«Поки українці чекали на безвіз, в Україні роками повним ходом процвітає безліс 01.06.2017 Івано-Франківськ» - написали люди в спільноті. Це правда, бізнесмени знають, що в Україні є та що можна використовувати, тому і вирубують дерева, які з радістю купують заводи за кордоном за хороші гроші.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...