Пожежа в підвалі

PDF Друк
Вівторок, 30 травня 2017, 11:34

Сьогодні близько ранку жителька першого поверху помітила дим у себе біля вікна, а також у квартирі пахло вогнем, вони піднялась та подивилась у вікно, а там палав вогонь. Вона одразу подзвонила до пожежників, які згодом приїхали та почали тушити вогнище. 30 травня о 04.58 год в Івано-Франківську по вулиці Тичини сталась пожежа речей домашнього вжитку в підвалі 9-ти поверхового житлового будинку. Там також довелось рятувати й людину.

На місці пожежі врятовано 39 річного чоловіка без місця постійного проживання, якого виведено на свіже повітря та передано працівникам швидкої допомоги. Він вже встиг надихатись димом, проте залишиться живим та здоровим. Медики його оглянули та перевірили стан легень, нічого не виявили, чоловік знаходився там не дуже довго. Поліцейські встановлюють причину займання, бо сам чоловік спав, а коли прокинувся, то був вже досить великий вогонь.

Пожежники попереджають, що потрібно бути обережними. А цей чоловік ще й знаходився в громадському місці, яке йому певно не було шкода, тому і допустив таке. Згодом визначать причину займання, проте від цього постраждав і будинок, адже підвал обгорів. Тепер будуть відновлювати все. А що робити з чоловіком поки не вирішили.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...