Добро під відкритим небом

PDF Друк
Неділя, 17 листопада 2013, 14:28

16 листопада у парку біля головної сцени працювала одна незвичайна ярмарка. Благодійна акція пропонувала придбати будь-яку вподобану річ за прийнятну ціну.

16 листопада у парку біля головної сцени працювала одна незвичайна ярмарка. Благодійна акція пропонувала придбати будь-яку вподобану річ за прийнятну ціну.

Цей принцип спочатку лежить в основі даного заходу під назвою «Ярмарок добрих речей , «батьківщиною» якої є Казахстан. Там студенти Центрально - Азіатського відділення Інституту Прикладних Духовних Технологій ім. Д.Фейворса придумали даний проект з метою збору коштів для здійснення соціальних і благодійних задумів. Перший ярмарок відбувся в Алматі 20 квітня 2011 і був приурочений була до святкування міського дня здоров'я. Зараз захід відоме в багатьох містах Росії, Казахстану і України.

У Івано-Франківську ярмарок проходить вдруге під керівництвом подружжя Лисицький - Павла та Олени. Молоді люди, що очолюють також франківський клуб «Психологія Третього Тисячоліття», надихнулися ідеєю Ярмарки і 20 квітня 2013 провели акцію вперше. Тоді чимала сума була відправлена ??в будинок малятка. Цього разу кошти збиралися для будинку малятка на купівлю синтезатора для музичних занять, а також для благодійного фонду «Діти в біді» на купівлю путівок на турбазу хлопцям та їхнім батькам, де вони змогли б і відпочити, розслабитися на природі, і отримати нову порцію підтримки і спілкування.

Збір речей, виставлених на ярмарку, проходив з 21 жовтня по 1 листопада на базі клубу «Психологія 3000». За словами Олени Лисицької, відібрані речі - не ширвжиток: « Це ті речі, які цілком можуть послужити кому-небудь ще, прочитані, але не до дірок книги, рамки для фото, парасолі, сумки, ремені, хустки, прикраси, сувеніри, настільні ігри, картини, дитячі іграшки, одяг у хорошому стані і багато іншого, що раніше представляло цінність для Вас, а зараз просто пилозбірник, а от комусь іншому саме такої речі і не вистачало!».

До речі, не обов'язково було щось купувати. Кожен бажаючий міг просто опустити гроші в ящик пожертвувань. Також організатори безкоштовно роздавали диски з лекціями на тему правильних взаємин у сім'ї, дітки розмальовували лампочки, щоб потім тут же їх і подарувати комусь.

На другу ярмарку було і нововведення. Бажаючі могли допомогти не тільки грошима, а й власними руками. Поруч зі столами абсолютно безоплатно працювала волонтер - Наталія, яка робила масаж всім бажаючим.

Після трьох годин роботи «Ярмарку добрих речей» її учасники разом з представниками парку підрахували зібрані гроші. Сума пожертвувань склала 23 тисячі 220 грн 90 копійок. Пізніше організатори будуть надавати парку звіти з передачі матеріальних засобів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...