Івано-Франківськ для особливих людей

PDF Друк
Вівторок, 23 травня 2017, 11:46

У вівторок, 23 травня, відбулась нарада в міській раді. Обговорювали проект для людей з особливими потребами. Проект «Доступний Івано-Франківськ» має на меті зробити місто доступним, комфортним. Люди на візках та з іншими інвалідностями повинні мати можливість пересуватись громадським транспортом, заходити в магазини, відвідувати кіно та театр, проте по факту такої можливості поки немає, і влада міста хоче це змінити.

Проектом передбачається придбання та встановлення 76 звукових пристроїв на світлофорах міста, придбання та встановлення трьох комплектів комп’ютерного обладнання для незрячих людей зі спеціалізованим програмним забезпеченням, розробки та запуску двох порталів «Доступний Івано-Франківськ» та «Голос народу», створення віртуального туру Краєзнавчим музеєм міста, де люди зможуть дізнатись інформацію та побачити красу музею, не виходячи з дому, також облаштування тротуарів для візків.

Також в рамках проекту «Доступний Івано-Франківську» розроблено додаток для людей з обмеженими можливостями. Тут можна подивитись, чи є в потрібному вам місці пандус, чи є кнопка виклику персоналу. Дуже зручно, що все можна подивитись з 3д режимі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...