У Франківську збили дівчинку

PDF Друк
Понеділок, 22 травня 2017, 11:48

Часто люди роблять необдумані речі, через невідомі мотиви та нетверезий стан бувають нещасні випадки. І часто це все відбувається за участю автомобіля. Адже це важна машина, яка може спричинити багато шкоди, якщо не керувати нею. Через неуважність буває багато аварій. Так сталось і 20 травня о 12 годині на вулиці Незалежності у Франківську.  В центрі Івано-Франківська водій іномарки збив 14-річну дівчинку. Її одразу забрала швидка, поки невідомо, в якому вона стані та чи виживе.

Водій не коментує подію, а також і поліцейські ще не можуть нічого сказати. Проте точно відомо, що його чекає тюрма, адже це серйозне порушення, яке він признає, хоча поки не визначать причину, то не буде відомо, на скільки може сісти за грати чоловік.

Дівчинка знаходиться в лікарні, батьки в шоковому стані, водій також не розуміє, що накоїв, а машину повезли ремонтувати. Проте поки результатів немає, залишається лише чекати суду. А батькам дівчини лише чекати новин від лікарів. Хоч вони весь час знаходяться в лікарні, але поки все погано, тому вони сподіваються на чудо, яке врятує їх дитину та дасть шанс на здоров'я. Адже після такого удару можливо все. Сподіваємось, що дівчина одужає.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...