Пожежники рятують котів

PDF Друк
П'ятниця, 19 травня 2017, 13:20

Пожежна служба зазвичай повинна займатись гасінням вогню. Проте інколи доводиться виконувати й інші завдання. Івано-франківські «надзвичайники» змушені були знімати з дерева відразу двох котів. Це дуже важке завдання дала жіночка зранку по вулиці Гвардійській. За допомогою машини вони зняли з дерева двох котів громадянки міста. Вона залишилась задоволена допомогою та щаслива, що врятували її котів, адже самі вони б звідти не могли вибратись.

Самі ж пожежники кажуть, що такі завдання виконувати легко, проте це не завжди відповідає їх роботі. Адже йшли на пожежника для того, щоб рятувати життя від вогню, але так можна врятувати життя від висоти.

«Я дуже вдячна пожежникам, адже вони швидко приїхали та допомогли мені. Я не знаю, як мої кішки забрались так високо, певно з вікна вилізли, такого з ними ще не було. Я прокинулась та побачила, що котів немає, почала їх шукати, а потім побачила на дереві, намагалась якось сама їх покликати, проте вони боялись та тряслись, не могли ступити й кроку. Тому я покликала пожежників, які люб’язно мені допомогли. Вони за допомогою драбини на машині швидко дістали кішок та повернули мені, за що дуже дякую», - розповідає жінка.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...