Будинки розсипаються

PDF Друк
П'ятниця, 19 травня 2017, 13:19

У Франківську людям тепер буде страшно пересуватись вулицями. Вся справа в тім, що будинки в місті починають розвалюватись. Вчора у другій половині дня, о 16.35 годині, у м. Івано-Франківську, по вул. Шпитальна, знадобилась допомога. Майже на людину впала частина будинку. Вона отримала шалені емоції та згадала всі моменти життя, проте пощастило вижити.

Проведено роботи по огородженню попереджувальною стрічкою частини тротуару поблизу житлових будинків №7 та № 9, на даху яких, в місці їх з’єднання, внаслідок довготривалого користування похилився цегляний димохід. Тут будуть проводити ремонтні роботи, а поки лише обгородили, щоб люди не ходили поруч, адже ніколи не знаєш, що трапиться з будинком. Інколи можуть і стіни падати, лущитись, тому краще обходити старі будинки стороною.

Пожежники обгородили місце та направили заяву в міську раду про те, що потрібно вирішити це питання, зробити ремонт будинку або вжити заходів, щоб димохід не хилився на людей, адже це небезпечно для життя. Також планують обійти місто, оглянути всі можливо аварійні будинки та розмістити попередження, щоб люди були обережними. Всім варто дивитись по сторонах та остерігатись уламків.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...