Малюнки на стінах будинків

PDF Друк
Четвер, 18 травня 2017, 12:38

Культура українців завжди була яскравою та особливою. На території кожного міста, та Івано-Франківська зокрема, було дуже багато об’єктів, які підтверджували це. Проте з плином часу багато з них знищили, деякі просто пошкодились часом, а деякі знищили люди. Проте починають цінувати це лише з часом. Так сталось і з стынописом, що був на одному з будинків міста.

Незабаром в місті за адресою вул. Бельведерська, 39 з'явиться новий стынопис, який є першим з серії "Івано-Франківськ якого не буде". На фасаді з'явиться малюнок австрійської кам’яниці, яку зруйнували для будівництва житлового будинку. Місцевий художник буде створювати копію цієї картини, тож тепер місто буде виглядати гарнішим, після кількох таких робіт. Чоловік каже, що це чудова нагода нагадати всім про українські пам’ятки, в які входить і те, що впливало від закордонної влади тут. Це створює особливу атмосферу.

Сам художник каже, що досить важко підтримувати старі будинки та малюнки, тому будуть малювати нові. Це дасть можливість місту виглядати по-новому, адже всі вже забули, коли були старі будівлі з малюнками. А все нове – добре забуте старе. Художник впевнений, що це сподобається людям, та вони будуть насолоджуватись.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...