Тиждень подружжя в Франківську

PDF Друк
Вівторок, 16 травня 2017, 12:13

Тиждень подружжя — це міжнародний рух, який спрямований на поширення в суспільстві сімейних цінностей. У всьому світі роблять різні заходи, щоб показати, що сім'я - це дуже важливо. Івано-Франківськ також підтримав такий тиждень. Він розпочався з Дня матері, а закінчиться 21-го травня.

Будуть проводитись різні святкові заходи. До організації долучились громадські активісти, влада та священики. Адже останні найбільше зацікавлені в створенні сімей. Бо ж в сучасному світі це не дуже цінується, вже стало популярним жити все життя самостійно та ні від кого не залежати, але все ж природно, коли чоловік та жінка разом, а також з дітьми. Тому і священики підтримують таке свято, щоб показати світові та місту, що сім'я грає велику роль, що звідси все починається.

Також хочуть проводити різні семінари та уроки для пар. На них будуть акцентувати увагу на вірності, терпінні та любові. Адже родина – це робота над собою, своїм характером. Той, хто не хоче змінюватись, а шукає таку людину, яка підійде ідеально, ніколи не створить сім’ю. Про це також розповідатимуть на семінарах. Адже важливо знати, як правильно будувати сім’ю, щоб з таких потім складалось суспільство.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...