Прибирання в Івано-Франківську

PDF Друк
Понеділок, 15 травня 2017, 12:24

Кожне місто сьогодні потребує небайдужих людей, які готові допомагати та робити місто чистим. Таких знайшли в Івано-Франківську. Студенти інженерно-екологічного інституту Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу разом з директором Мирославом Мазуром долучились до масштабної щорічної Всеукраїнської соціально-екологічної акції з прибирання та упорядкування засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку «Зробимо Україну чистою разом!» та еко-фестивалю «ЧИСТОFEST».

Багато студентів та викладачів залучились до акції, адже це робить місто кращим та чистішим. Хто ще згодиться прибрати його? Кожен повинен починати з себе, так вважають учасники акції, вони хочуть, щоб люди розуміли, що не можна списувати весь бруд на двірників, які мали б прибирати, а варто починати з себе. Особливо активними були першокурсники, які вперше беруть участь в такій акції. Вони відзначають, що ніколи не думали, що так приємно робити місце навколо себе гарним чи охайним.

В рамках заходу було прибрано частину вул. Набережна ім. Василя Стефаника, береги річки Бистриці Солотвинської та територію біля озера в мікрорайоні Пасічна, а в скверик перед Головним корпусом ІФНТУНГ  посадили багато саджанців сакури.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...