"Міс Івано-Франківськ" - дівчина з Донбасу

PDF Друк
П'ятниця, 12 травня 2017, 14:55

18-річна донеччанка Аліна Симоненко готувалась до конкурсу краси та навіть не сподівалась на перемогу, бо знає, яка конкуренція на таких конкурсах. Всі дівчата показували себе в купальниках, народному та вечірньому одязі, а також показували свої таланти.

Молода дівчина переїхала у Франківськ через навчання. Тут вона почуває себе в рідному місті, тут затишно та душевно, як каже сама дівчина. Вона давно хотіла сюди переїхати, та коли знайшлась нагода, то зробила це не роздумуючи. Про перемогу в конкурсі й не думала, проте так вирішили судді, чому дівчина дуже рада. Всі родичі та друзі привітали дівчину та бажають їй успіху в наступних етапах конкурсу. Тепер потрібно ще більше працювати, адже попереду «Міс Україна». Тому дівчина буде старатись та робити все можливе для перемоги.

«Я дуже переживала, коли готувалась до конкурсу. Дівчата всі дуже красиві, та я сама вважаю, що були дівчата, які більш достойні перемоги. Проте з суддями не посперечаєшся, тому рада, що вийшло саме так. Це хороша нагода спробувати себе в чомусь новому. Буду старатись працювати, щоб перемогти і на всеукраїнському. Зараз я вірю в себе значно більше», - розповідає дівчина.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Орест 12.05.2017 15:40
Скоро тут всі донецькі припруть. А ми будемо скитатися по закордонах.
Цитувати