Скасували концерт Полякової

PDF Друк
Середа, 10 травня 2017, 12:52

Сьогодні, в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка мав відбутися виступ Олі Полякової з програмою "Я вас люблю". Проте його скасували та вже зранку люди почали здавати квитки в касу. Це їх обурило та тепер в мережах це гаряче обговорюють.

Жителька Франківська опублікувала на своїй сторінці цілий лист з обуреннями. Адже купила заздалегідь квиток на концерт улюбленої співачки, а найгірше, що його скасували в цей же день. Дуже неприємно та прикро. Жінка каже, що нерозумно забороняти виступати тим, хто говорить російською. Англійські ж пісні всі слухають, то російська для нас така ж іноземна. Люди чекали цього виступу, а через непорозуміння тепер вимушені відмовитись від задоволення.

Те ж саме відбувалось й з концертами Світлани Лободи та Потапа й Насті. «Народна самооборона Івано-Франківської області» повідомляє, що такі концерти будуть блокуватись, бо це спричиняє суперечки та незручності у публіки, адже зараз така ситуація, що краще уникати конфліктів. Також блокуватимуть і українських виконавців, які мають неправильну українську позицію. Проте людям це зовсім не до вподоби.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...