Свято у Франківську

PDF Друк
Вівторок, 09 травня 2017, 11:33

В Івано-Франківську всі вихідні святкували. Люди відпочивали та раділи. Проходило багато заходів, можна було послухати й музику, і взяти участь в ході, також спостерігали за багатьма виступами, їли торт. Свято пройшло на славу, всі відпочили та розслабились.

В місті, на щастя, не відбулось ніяких масштабних інцидентів, крім мілких хуліганств. Проте ніхто не постраждав, всі добре провели час. Люди відзначають, що цього року була менш насичена програма і всім сподобалось, адже не завжди встигаєш туди, куди хочеться, бо багато заходів, а так, коли менше всього, то легко спланувати свій час.

«Нам дуже сподобалось, ми всією родиною ходили відпочивати на день міста. Добре, що це в вихідні, коли всі можуть піти. Ми слухали музику і їли торти, все було дуже весело та смачно. Шкода, що не проводять таке частіше, адже було б добре, якби такі заходи відбувались і в звичайні вихідні, щоб люди могли культурно розвиватись та розважатись. Адже також хочеться відпочити й тоді, коли немає багато туристів. До речі, цього року їх приїхало справді багато. Весь громадський транспорт був переповнений та на вулицях також було надто людно», - розповідає жителька міста.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Світлана 22.05.2017 13:22
Статтю писав школяр 6 класу?
Цитувати