Крадії номерних знаків

PDF Друк
Понеділок, 08 травня 2017, 12:02

По території всієї країни досить багато випадків крадіжок автомобільних номерів. Це стало легким заробітком для підлітків та людей, які не хочуть працювати. Отже, на цих вихідних працівники патрульної поліції Івано-Франківська виявили з десяток крадіжок номерних знаків з автівок. Відомо, що майже у всіх випадках правоохоронцям таки вдалося повернути втрачене їх власникам.

Частіше всього в зону ризику потрапляють автомобілі з іноземною реєстрацією, адже такі номера важче відновити та власники машин готові заплатити, аби їм повернули номера. Цей нехитрий план працює вже досить довго та часто. Проте також може пощастити, якщо злодій не надто розумний, то він ховає знак десь неподалік від машини. Бо коли просять винагороду за повернення, то не показуються, а лише вказують місце, де знаходиться номер.

Коли крадуть номерний знак, то залишають записку з номером, на який потім вимагають перерахувати кошти. Також поліцейські відзначають, що часто телефонні дзвінки надходять з місць позбавлення волі.

Отже, щоб не стати жертвою таких шахраїв, треба негайно звертатися у поліцію. Всі поліцейські зараз активно працюють, щоб знайти таких шахраїв, але і водіям варто захиститись та розмитнити авто, або хоч краще прикріпити знак.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...