Лазерне шоу у Франківську

PDF Друк
Субота, 06 травня 2017, 11:43

В Івано-Франківську святкування дня міста проходить дуже яскраво. Відбуваються різні культурні та розважальні заходи, які справляють неабияке враження на місцевих жителів та гостей міста. Всі задоволені, адже можна відчути свято, можна в місті побачити атмосферу радості. Влада постаралась та придумала цікаві речі, які приносять людям приємні емоції.

5 травня був концерт відомого українського рок-музиканта Олега Скрипки. Всім присутнім дуже сподобалась музика, проте ще підкорило увагу глядачів лазерне шоу. Це дуже сподобалось людям та багато хто був в захваті. Особливо діти раділи такому шоу.

«Ми прийшли родиною на концерт, адже любимо цього музиканта. А в подарунок отримали ще лазерне шоу. Воно було дуже красивим, показували багато різних картинок, які нам дуже сподобались. А спостерігати за реакцією дітей було саме задоволення, вони були в захваті та здивуванні, тож хотілось би, щоб такі події відбувались частіше. Якби так було, ми б ходили кожного разу, адже діти отримують приємні емоції, які закарбовуються в пам'яті. Тому варто влаштовувати такі заходи не лише на свята, а й просто на вихідних, адже з таких моментів повинно складатись людське життя», - розповідає місцева жителька.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...