Торт до дня міста у Франківську

PDF Друк
П'ятниця, 05 травня 2017, 12:09

Івано-Франківськ святкуватиме свій день народження. Буде багато цікавого, різні заходи, проте також багато людей підготували й подарунки. Справжній кондитерський шедевр створять майстри солодкої справи. Кондитери створять торт, який буде не лише смачним, але й виглядатиме неймовірно. Можна буде насолодитись ним естетично та фізично.

Кондитери фірми “Надія” розпочали приготування рекордного торта, мініатюри  міста, вагою понад 150 кілограмів. 7 травня, на головній площі міста всі бажаючі зможуть оцінити цей витвір мистецтва. Торт буде виглядати, як місто, тут створять декілька мініатюр відомих будівель, пам'яток, все буде нагадувати Франківськ. Проте самі кондитери кажуть, що шкода їсти після такої роботи, але зробити це доведеться, адже інакше торт зіпсується. Тому готовий виріб привезуть обережно на місце, тоді його зможуть скуштувати всі присутні.

Жителі міста відзначають, що минулого року торт був настільки смачним, що вони не куштували більше нічого подібного. Проте кондитери кажуть, що здивують їх і цього разу. Тому багато хто вже з нетерпінням чекає цього дня, щоб скуштувати солоденького. Особливо раді цьому дітлахи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...