Витрати на День Міста

PDF Друк
Четвер, 04 травня 2017, 14:25

Івано-Франківськ відзначає свій день народження. Планують гучне святкування та багато різних заходів, які будуть розважати людей. Розпорядження Про відзначення 355-ї річниці від дня заснування міста Івано-Франківськата Про організацію та проведення фестивалю "Івано-Франківськ – місто для життя" підписав міський голова Руслан Марцінків.
Проте на це піде досить багато коштів. Загалом витратять аж 974 715 гривень.
На зустріч делегацій з міст інших країн витратять 240 тисяч грн. Також 120 тисяч підуть на виготовлення сувенірної продукції, яку точно захочуть придбати туристи та гості міста. Також буде відбуватись Міжнародний волейбольний турнір на Кубок міського голови, організація якого потребує також немало коштів – 84 600 гривень.

Ще 240 тисяч гривень витратять на фестиваль до Дня Міста. Тут буде багато цікавого, тож на все потрібні кошти. Також 90 тисяч потрібні на молодіжний концерт.
Всі ці кошти виділили з міського бюджету. Це досить велика сума, проте святкувати потрібно та багато людей, громадян міста, гостей чекають цього дня з нетерпінням. Адже можна буде розважитись, культурно відпочити та почерпнути для себе щось нове. Також багато хто чекає, щоб купити сувенірну продукцію.

 

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...