День міста у Франківську

PDF Друк
Середа, 03 травня 2017, 11:17

Цьогоріч Івано-Франківську виповнюється 355 років. Кожного року, як і в будь-якому місті, тут проходять різні заходи, які розважають людей та створюють атмосферу свята. Щорічно влада хоче вигадати щось нове та цікаве, чого ще не бачили місцеві. Тому департамент культури вже опублікував афішу та зазначив, що святкувати будуть 6 та 7 травня.

Найочікуванішою та найпопулярнішою подією стануть  виступи групи ВВ та співачки Тіни Кароль. Гурт ВВ виступить п’ятого травня о 21.00 на Вічевому майдані в рамках другого міжнародного мистецького фестивалю «Карпатський простір». Разом з групою буде також НАОНІ-оркестра. Вони обіцяють зіграти найкращі українські та світові хіти у супроводі оркестру народних інструментів. Також на Вічевому майдані сьомого травня о 21.00 відбудеться виступ Тіни Кароль.

Ті, хто одружуються 7-го травня, матимуть незвичайний подарунок: їх привітає сам мер. Для людей з особливими потребами у міському парку ім. Т. Шевченка розігруватиметься концертно-розважальна програма 7 квітня о 14.00. А на великій сцені біля центрального міського озера можна буде побачити та послухати молодіжний концерт рокової та естрадної музики о 18.00.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...