Безпека у Франківську

PDF Друк
Середа, 03 травня 2017, 11:16

За опитуванням, яке проводиться по території всієї України, визначали стан безпеки в українських містах. Перше місце посів Хмельницький, далі йдуть такі міста, як: Тернопіль, Чернівці, Чернігів, а п'яте місце займає Івано-Франківськ. Такі результати досить хороші, адже бути в п’ятірці це означає, що все досить добре.

На такий показник впливала думка людей, тобто чи вважають вони себе в безпеці в цьому місті. Також брали до уваги число кримінальних правопорушень. Важливо і те, як освітлюються вулиці, як працює поліція. Особливо, що стосується останнього, там, де казали, що поліція добре працює, там і показник безпеки досить високий. Тому це один з ключових чинників. Також впливало і те, що деякі області знаходились неподалік від зони бойових дій, це одразу спускало їх по цьому рейтингу. Найнебезпечнішим виявили Запоріжжя.

Показник, який є зараз у Франківську задовольняє багатьох місцевих жителів. Вони кажуть, що можна було б ще додати ліхтарів в деяких районах, а так то все досить добре. А кримінальні випадки бувають всюди, це не залежить від місцевості, а від людей. Хоча якщо поліція добре працює то це мало б лякати злочинців. Але в цілому у Франківську досить безпечно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...