Керувати нашою міліцію будуть приїжджі

PDF Друк
Понеділок, 30 червня 2014, 17:38

Координатор Самооборони Івано-Франківська Юрій Лук'янецький розповів, що вже є інформація про призначення кеірвників УМВС в районах Івнао-Франківської області.Координатор Самооборони Івано-Франківська Юрій Лук'янецький розповів, що вже є інформація про призначення кеірвників УМВС в районах Івнао-Франківської області.

Як повідомив актвиіст, думка громадськості знову не почута центальним керівництвом у Києві. Відтак, на керівні посади у силові структури області знову призначають не місцевих.

"Нам надсилають чергвоий десант, так як це відбулося з призначеними людьми в УМВС. Думка громадськості взагалі чомусь не береться до уваги у Києві. Вже є інформація, що керівники усіх райвідділів міліції також будуть десантники, тобто не місцеві люди", - зауважив Юрій.

Активіст пообіця, що Самооборона намагатиметься дізнатися, хто ці люди, де вони були під час революції, чим вони займалися і  щоб це не були ті люди, які ховаються зараз від правосуддя.

Нагадаємо, нещодавно Івано-Франківськ отримав нового начальника УМВС. Також в Києві вирішили змінити і головного даівця області.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...