Безкоштовний проїзд за вишиванку

PDF Друк
Середа, 03 травня 2017, 11:14

Цьогоріч Івано-Франківськ святкує 355 років. Відзначення Дня міста буде дуже насиченим. Планується багато різних заходів, які точно сподобаються всім жителям міста та туристам. Тут можна буде багато чого побачити та почути, тож не варто пропускати таку подію.

Вже традиційно до Дня міста проїзд у комунальному транспорті міста та маршрутках буде безкоштовним, для тих, хто одягне вишиванку. Так пообіцяв міський голова, тож сподіваємось, що кондукторів також повідомлять про це. Адже люди хочуть хоч інколи отримати якийсь подарунок від влади. Бо гроші лише стягують, а цього разу зроблять приємно. Хоч це невеликі гроші, але вже економія.

«Я чекаю вже цього моменту, адже хочеться вже хоч раз поїхати безкоштовно. Кондуктори в нас дуже прискіпливі, тому не знаю, чи захочуть поступатись своїм хлібом. Проте повинні будуть це зробити, якщо так сказав мер. На день міста я завжди ходжу у вишиванці, бо коли ж її ще носити. Тому чекаю на приємний сюрприз від влади. Знаю також, що досить багато людей вдягають вишиванки, це виглядає гарно, тому кондукторам один день доведеться потерпіти та пожертвувати своїм заробітком», - розповідає франківець.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...