Знайшли тіло чоловіка

PDF Друк
Середа, 03 травня 2017, 11:13

Кожного дня хтось помирає, це природно. Проте погано, коли це стається тоді, коли поруч нікого немає. 2 травня о 13.00 до рятувальників надійшло повідомлення про надання допомоги по відкриванню вхідних дверей в квартирі на 9-му поверсі на вулиці Хоткевича в Івано-Франківську. Працівниками пожежно-рятувальної служби за допомогою бензоріза відчинено вхідні двері. В приміщенні кухні на підлозі знаходився 65-річний власник квартири, без явних ознак життя. Він помер, коли вдома не було нікого.

Прийшли його рідні, а двері ніхто не відчиняє, хоча вони знали, що чоловік точно вдома. До телефону він також не підходив, тоді вирішили дзвонити в службу, адже запідозрили одразу найгірше, так і сталось. У чоловіка було слабке серце, а також ряд захворювань. Тому він помер. Хоча медики ще працюють над ним та шукають причину смерті.

Рятувальники радять, якщо рідні та діти знають, що батьки мають захворювання, то добре мати ключі, адже різне може статись, можуть бути приступи, а поки приїдуть рятувальники, відкриють двері, то може бути вже пізно. Тому варто мати завжди ключі, щоб в випадку чого мати можливість зайти та побачити ситуацію. Також не варто залишати ключ зсередини дверей.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...