Біогазова установка в Франківську

PDF Друк
Вівторок, 14 березня 2017, 14:47

У Франківську вирішили встановити біогазові установку, яка допоможе мати більше енергії. Таке планувати зробити давно, проте тепер виділили кошти та знайшли компанію, яка буде цим займатись. Обирали серед декількох. Перемогла та, яка швидше та якісніше зробить таку роботу.

Торік з екологічного фонду також виділили майже таку ж суму на зведення фільтратопроводу. Роботи активно тривають і його під’єднають до колектора на Пасічній. Втім, наразі, всі зусилля спрямовані на реалізацію проекту з біогазової установки. Біогазова установка дасть можливість уникнути трагедії, яка торік сталася на Львівщині. Суть проекту полягає в тому, що інвестор побудує установку, яка видобуватиме біогаз із надр полігону, спалюватиме його і генеруватиме електричну енергію, яку продаватимуть державі за так званим “зеленим тарифом”.

Це буде обходитись місту дешевше, тому можна буде гроші спрямувати на інші потреби міста. Жителі міста також раді, що зроблять таку установку, адже без світла в домі погано, коли стаються поломки на станціях. Тепер буде чим перестрахуватись. Почнуть робити установку вже в квітні та скоро вона почне виробляти енергію на благо жителям міста.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...