Сміття горить!

PDF Друк
Понеділок, 06 березня 2017, 13:04

На відкритій території знову горить сміття. В Івано-Франківську таке відбувається чомусь досить часто. Нещодавно горіла суха трава, яку хтось підпалив, цього разу ж загорілось сміття. Коли приїхали рятувальники, то було вже 120 квадратних метрів вогню. Його гасити довелось не легко, проте пожежники справились з таким завданням та все зробити. Витратили багато води та піни, проте вогонь все ж приборкали.

Причину загорання поки не встановили, проте поліцейські все оглядають, щоб знайти того, хто можливо, навмисне це робить. Адже сміття горить вже не вперше.

Люди ж кажуть, що їм заважає цей запах, який доноситься досить далеко. Сміття горить та димить жахливим смородом, який заважає всім, хто живе на найближчій відстані до звалища. Там і без вогню не дуже добре пахне, а тепер вітер розніс дим набагато далі, а також навіть в квартири проник цей запах. Це дуже неприємно та незручно, тому приходиться все прати та здавати в чистку, адже речі всі пахнуть сміттям та гореним. Жителі міста просять, аби за цим хтось слідкував хоч час від часу. Адже такі підпали не подобаються нікому. Певно що пожежники також не дуже раді тушити таку велику територію. Тим паче на це йдуть кошти.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...