Ніякого пилу на вулицях

PDF Друк
Вівторок, 28 лютого 2017, 13:48

Доки всі сплять, в Івано-Франківську працюють порохотяги. Такі машини пилососять вулиці міста вночі, адже мер та вся міська рада згодилась з тим, що місто дуже брудне, пилу багато. Тому потрібне прибирання. Мер навіть заявив комунальникам, що потрібно прокидатись та прибирати, бо місто брудне, особливо після танення снігу, тому варто його прибрати.

Зараз наближається весна, коли тане сніг, то завжди багато пилу, тому мер вирішив докупити в місто ще два порохотяги. Вони будуть чистити місто та збирати весь бруд вночі. Можливо, з такими системами стане краще. Жителі міста помічають, що вночі їздять такі машини, а також кажуть, що бачать різницю в чистоті тротуарів та доріг. Це добре, адже інакше тоді робити це.

Також і комунальники кажуть, що з такими машинами набагато легше працювати. Тепер не потрібно стільки людей, щоб замітати, та й віники части розносять пил, а не збирають, тому такі порохотяги дуже знадобляться місту. Коли прибудуть два нові поки невідомо, але пообіцяли досить швидко. Тому сподіваємось, що так воно і буде. Комунальники вже чекають, коли їм оновлять техніку та привезуть допомогу. Так легше та приємніше працювати, бажаючих багато.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Василь 28.02.2017 14:55
Для кого прибирати?З ранку і до вечора "ввічливі"жителі і гості так "об*ерають" місто,що гидко дивитися.Спочатку в голови людські потрібно вбити іменно вбити прописну істину:не "с*ери-це твій дім".
Цитувати