Івано-франківськ переводять на біопаливо

PDF Друк
Четвер, 23 лютого 2017, 14:19

Поступово рік за роком мер міста намагається позбутись залежності від газу. Тут намагаються створити максимально комфортні умови для біопалива. Тепер запустять нову систему, яка буде працювати на деревині та забезпечить гарячою водою та теплом окремий район міста. Така новина сподобалась багатьом, адже в Франківську часто бувають проблеми з гарячою водою, що дуже не подобається місцевим жителям.

Систему вже установили в місті, залишилось лише запустити її, що зроблять найближчим часом. Тому можна очікувати, що з весни вже не буде настільки сильної залежності від тих, хто продає газ.

«Ми дуже раді, що нарешті не залежимо від газу, адже кожного разу коли зникає вода чи опалення, комунальники кажуть, що немає палива, ціни підняли, тому мусимо мерзнути. Це речення вже набридло слухати кожному, хто йде в жек дізнаватись про ситуацію. Комунальники відмовляються щось ще пояснювати, але тепер з біопаливом тепло повинно бути. Хоч опалювальний сезон вже закінчується, але можливо, хоч з водою тепер не буде проблем. Сподіваємось, що досить швидко запустять систему та все налагодиться», - розповідає жителька Івано-Франківська.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...