Зразкове перехрестя у Франківську

PDF Друк
Середа, 15 лютого 2017, 21:22

На в’їзді в місто є перехрестя, яке не облаштоване для пішоходів, а для велосипедистів тим більше. Тому вирішили його оновити. Проте був варіант зірвати верхній шар асфальту, а потім просто побудувати нове перехрестя, проте так не зроблять. Вирішили, що облаштують старе. Зроблять там пішохідні переходи, вело доріжки, зупинки, зони безпеки. Це повинно набагато покращити вигляд перехрестя.

Обіцяють, що це перехрестя буде зразковим. Воно повинно стати обличчям міста. Тому це перехрестя зроблять найкращим чином, облаштують по сучасним стандартам. Зовсім скоро будуть вирішувати, хто буде займатись цією справою, а поки лише зробили та представили проект, в якому показано все, що повинно бути на перехресті. Тут також зроблять багато знаків та світлофорів, які повинні покращити процес їзди водіям.

Така інфраструктура допоможе жителям міста та туристам почувати себе комфортно та впевнено. Адже всім хочеться, щоб дороги стали кращими та про людей більше піклувались. Влада робить все можливе, аби зробити хорошу атмосферу в місті, починають з перехрестя. Побачимо, яким воно буде, сподіваємось, дійсно буде зразковим перехрестям.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...