В Івано-Франківську пожежа

PDF Друк
Четвер, 02 лютого 2017, 13:01

В десятиповерховому будинку, де проживали люди, всі вже полягали спати. Проте сон тривав недовго, адже хтось почав чути з дверей запах вогню та диму. Коли ж відкрили двері, то побачили на сходах вогонь. Він був досить великий. Як виявилось, горів смітник та дерев’яний ящик. Це все загорілось через необережне поводження з вогнем однієї особи, чиє прізвище і ім'я ще не встановили. Чоловік курив на площадці та кинув цигарку не потушивши.

Тепер у під'їзді надто гарний вигляд обгорілих стін та запах гореного. Це дуже не подобається жителям, проте робити вже немає чого. Коли виявили проблему, то одразу повідомили про неї, а більше нічого врятувати не могли.

Пожежники закликають бути обачнішими з вогнем, адже це призводить до значних неприємностей. Цього разу обійшлось лише пошкодженням під’їзду, а наступного разу може постраждати хтось з людей. Тому потрібно, аби кожен знав, як потрібно завершувати своє паління та вести себе з вогнем. Пожежі завдають багато шкоди по всьому світу, тому з цим жартувати не варто, інакше це може коштувати комусь життя. Тож будьте уважні та обережні. Не залишайте недопалки, не потушивши їх. І тоді все буде добре без жертв і вогню.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...