На Прикарпатті медсестра буде засуджена за недогляд дитини

PDF Друк
Вівторок, 17 січня 2017, 12:43

На Прикарпатті прокуратурою було скеровано в суд акт обвинувачення, що стосується медсестри, що є співробітницею інтернату. В акті йде мова про те, що через недбалість медсестри 12-річний хлопчик, що є вихованцем інтернату, опинився у відділенні реанімації, повідомляє vsemisto-if.info з посиланням на Прокуратуру Івано-Франківсьої області.

Відділ прокуратури Снятинського району направив до суду акт обвинувачення за ч.2 с. 137 ККУ. Згідно зі статтею 137 про неналежне виконання обов’язків медперсоналу щодо охорони здоров’я та життя дитини, медична сестра інтернату буде засуджена. Ще у серпні 2016 року вихованця інтернату в Снятині доставили в районну лікарню, в 12-річного хлопця були зафіксовані тілесні ушкодження.

Слідчі вияснили всі деталі цієї історії. Медична сестра залишила хлопця одного, без нагляду, в результаті чого він вийшов зі спального приміщення та випавши з вікна третього поверху, опинився на асфальті. Медики зафіксували дуже тяжкі тілесні ушкодження. Медсестру звинуватили у тому, що вона неналежно виконувала власні обов’язки. Досудове слідство завершилось, а акт обвинувачення був направлений в суд для наступного розгляду по суті справи. Медсестрі наразі загрожує до 5 років ув’язнення.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...