Марцінків обурений і вимагає зустрічі з прем’єр-міністром України

PDF Друк
Четвер, 12 січня 2017, 12:37

Наразі в Івано-Франківську пройшли позачергові збори регіонального відділення Асоціації міст України. Очільники міських та селищних рад висловили крайнє невдоволення щодо тих постанов Нацкомісії, які стосуються сфери комунальних послуг, а також питання подорожчання електроенергії. Відповідно цих рішень, електроенергія наразі подорожчала на 45%, а вартість вуличного освітлення — на 40%. Такі кроки змушують міську адміністрацію в нічний час диференціювати вуличне освітлення. Ще місяць тому, до Нового року за зовнішнє освітлення було сплачено 60% від повної вартості.

Руслан Марцінків запевняє, що лише для Франківська витрати сягнуть аж до 7,5 млн грн на рік. “Замість обіцяної децентралізації нам перекидають все нові фінансові зобов’язання”, - переконує обурений мер Івано-Франківська. Цього року франківським учням 4 — 7 класів міська влада профінансувала половину затрат на закупівлю підручників. Марцінків наголосив, що держава вже на плечі міста переклала безліч видатків, включаючи технічну освіту та пільговий проїзд у громадському транспорті. В таких умовах зростання тарифів на електрику надто сильно вдарила по бюджету міста.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
+1 #1 Ніка 16.01.2017 21:40
Чому плачете ? А що мали робити мери, в 90-2010го років, коли дотацій не давали, субвенцій, бюджета хватало тільки на зарплати, а зараз Вам 5% від кожної літр палива і акцизних товарів, та й податки для п/п як підняли, колись платили 40грн. А зараз тільки єдиний понад 600, а соц внесок 704- і Ви ще всі слині пускаєте, а чому Ви за попередні роки коли нічне світло було майже задарма, а це наприклад в грудні, січні із 18:00 до 7:00 ранку не провели сучасне економне освітлення ! Потрібно було не преміальні виписувати і штат виконкомів розширяти, а про майбутнє думати . Так що працюйте ...
Цитувати