Марцінків обіцяє підвищення зарплат у дошкільних закладах

PDF Друк
Середа, 11 січня 2017, 19:03

Заробітна плата вчителів йде в гору, починаючи з першого числа цього року, а ось у дитсадках урядовці зарплати не підвищать. Міський голова Руслан Марцінків міста Івано-Франківськ каже: “Справедливості тут немає. Підвищувати заробітну платню лише вчителям і не думати про тих, хто займається вихованням чи виконує технічні роботи у навчальних закладах - це невірно. Разом із міською радою беремо на себе відповідальність шляхом бюджету міста збільшити ставку усім працівникам закладів дошкільного виховання. Це рішення буде прийнято у стінах міськради.”

Додатково Марцінків нагадав усім, що Івано-Франківськ без будь-яких держсубвенцій сплачують комунальні, а це вказує на децентралізацію процесів у країні. Голова фінансового управління міськради Сусаніна Вікторія повідомляє, що вони можуть зробити так, щоб працівники дошкільних закладів отримували гідну зарплату. Заплановано підвищення на 50%, але зробити підрахунок досконально наразі неможливо, але дивлячись на те, що мінплата є трохи більшою за 3 тисячі гривень, то результат буде значно ліпшим.

Нагадаємо, що з 1-го січня 2017 року центральний уряд зробив так, щоб працівники технічного напрямку у закладах освіти отримували гроші від місцевої влади. Держсубвенцію за пунктом витрати не буде. Як відомо, у 2016 році місцеві громади самі фінансують професійно-технічні навчальні заклади.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...