«Скоро спати в протигазі будемо», – франківці скаржаться на сморід від гарі вагонів «Укрзалізниці»

PDF Друк
Середа, 11 січня 2017, 15:55

В Івано-Франківську жителі спальних районів жаліються на те, що дуже сильний сморід, який іде зі стояка, де опалюють вагони, заважає спокійно жити та дихати. Мешканці скаржились на те, що неможливо ні вікно відчинити, щоб провітрити помешкання, ні висушити надворі білизну. Річ у тому, що в Івано-Франківську було облаштовано стоянку для вагонів, яка розташувалась на місці локомотивного депо.

Таке нововведення внесло в життя франківчан безліч незручностей, особливо це стосується жителів прилеглого до вокзалу району. Люди не можуть вільно дихати через нестерпний запах від гару вагонів. Все набагато серйозніше: деякі мешканці стверджують, що саме цей сморід став причиною алергії та навіть астми, що є досить частим явищем у жителів цього спального району.

“Надворі постійно страшний сморід! Білизну на вулицю вивішувати немає сенсу, бо прийдеться знову прати. Та навіть попри зачинені вікна запах страшенний! Невдовзі прийдеться вживати крайні міри! Які? Та скоро будемо спати в протигазі. Куди нам звернутись за допомогою?”- опублікувала Наталя Гулій свої переживання в одній зі спільнот Франківська. В інших прилеглих районах вокзалу такий самий запах, стверджують франківчани. Чи то влада втратила нюх? Сподіваємось, що інші органи відчуття у владних структур працюють добре. Наразі мешканці чекають на реакцію влади.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...