Я стала маріонеткою якихось політичних ігор, – Ольга Сворак

PDF Друк
Середа, 11 січня 2017, 13:50

Сьогодні Ольга Сворак журналіст ВО “Голос-інфо” була присутня на прес-конференції в Івано-Франківську та розповіла про своє перебування на території ЛНР:

“Так, я знаходилась у ЛНР. Переслідувала ціль допомогти усім людям, що були на перетині двох сторін, і я її досягла. Мене звільнили, але про саму операцію я нічого не знала: на мене одягли мішковину та “браслети”, а потім кудись повезли. Після повернення мене одразу затягнули в якусь гру політичного характеру. У полоні не було українських телеканалів, тому ніякої інформації про стан речей в Україні не надходило. Якщо того потребує хтось чи щось, я готова до перевірки на детекторі брехні, щоб довести усім - я виконувала роботу для українського суспільства.”

У кінці грудня бойовиками ЛНР було передано двох полонених українській стороні: Ольгу Сворак та Анжеліку Преснякову. Після цього у соціальних мережах зазначили, що перша відправилась на територію ЛНР до свого коханого, який є представником ЛНР, а не за для роботи журналіста. Журналісти ставили Ользі багато провокаційних питань, одне із яких стосувались її гарного вигляду на відео під час полону. Сворак заявила, що вона була цивільнополоненою. “Що ви знаєте про грим? Це не макіяж. У мене був чіткий вибір, або я знімаюсь у зверненні, або залишаюсь далі у підвалі”. Сворак негативно оцінила дії ЗМІ на прес-конференції, на її думку “кожен з вас вже вигадав собі відповідь на кожне із моїх питань”. Що стосується коханого із ЛНР, вона заявили, що то була легенда для прикриття її перебування. Саме він і передав її бойовикам.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...