Бізнесмен з Прикарпаття продавав хлопавки з символікою країни-агресора

PDF Друк
Середа, 04 січня 2017, 17:29

Як нещодавно стало відомо, у Гуцульському краї успішно діє виробництво хлопавок, на яких майорять російські привітання та символи країни-агресора. Якщо поглянути на етикетку, то дивує ще й той факт, що виготовлені вони у самий розпал протистояння на Донбасі. Один з покупців приніс додому новорічні хлопавки, але уважний син почав питати, чому там Дід Мороз тримає в руці триколор. Тоді й помітили, що поспіхом куплені хлопавки є творінням сепаратистів.

Батько одразу написав у соцмережі пост, в якому гнівно описував неповагу до України. “Поява на сніговику військової шапки-вушанки та снігура з п'ятикутною зіркою, як символу противаги бандерівським синичкам, які з’явились у період війни на Сході наштовхує на негативні думки”, - говорить Андрій Малик, який купив хлопавку.

Журналісти побували у власників фірми-виробника. Володарі виробництва стверджують, що навіть не звернули увагу на це, стара партія перемішалась із новою. Та й взагалі відхрестились, що цей дизайн їм запропонували у типографії. “В мене купляють товар, платять мені гроші і всьо. Хочуть люди таких етикеток”, - розповідає власник фірми Василь Кіфорук.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...